De iconische huisvesting van het Zeeuws Archief biedt prachtige vergaderruimtes, met alle voorzieningen die jij nodig hebt.
Een zaal huren, hoe werkt dat?
De vergaderruimtes van het Zeeuws Archief worden per dagdeel verhuurd en de prijs wordt op basis daarvan berekend. Een dagdeel is van 09.00 tot 13.00 uur of van 13.00 tot 17.00 uur.
Dienstverlening en catering
Als gebruikers voor koffie, thee en lunch zichzelf bedienen in het Archiefcafé (gelijk aan bezoekers van het Zeeuws Archief), wordt hier geen extra bedrag voor in rekening gebracht.
Bij het huren van onze zalen is geen facilitaire dienstverlening* inbegrepen; dit wordt apart in rekening gebracht. Indien je hier gebruik van wilt maken, kost dat 10 euro per persoon per dagdeel, excl. btw.
Er is geen interne lunch-catering aanwezig bij het Zeeuws Archief. Eventueel kun je dit rechtstreeks inkopen bij onze vaste cateraar SEC catering (www.seccatering.nl).
Annuleren
Indien je binnen twee weken voor aanvang de bijeenkomst annuleert, dan betaal je de kosten voor huur van de ruimte. In het geval dat er kosten voortkomen uit reeds gemaakte afspraken met derden, zijn wij genoodzaakt ook deze te factureren.
*koffie, thee en andere dranken gereedzetten, incl. serviesgebruik en onbeperkt bijvullen van koffie, thee en andere dranken.
Welke faciliteiten heeft het Zeeuws Archief en wat zijn de tarieven?
Vergaderzaal Domineeswoning | |
---|---|
Prijs | € 200 per dagdeel (Profit), € 100 per dagdeel (Non-Profit/gelieerde partij GR/DVO*) – Vrijgesteld van BTW |
Capaciteit | 12-18 stoelen |
Internet | Wifi |
Presentatiemiddelen | – Presentatiescherm/tv met mogelijkheid tot digitaal vergaderen (Barco systeem) – 5 verplaatsbare tafels |
Vergaderzaal De Punt | |
---|---|
Prijs | € 350 per dagdeel (Profit), € 175 per dagdeel (Non-Profit/gelieerde partij GR/DVO*) – Vrijgesteld van BTW |
Capaciteit | 20-30 stoelen aan tafels, max. 50 in theateropstelling |
Internet | Wifi |
Presentatiemiddelen | – Presentatiescherm/tv met mogelijkheid tot digitaal vergaderen (Barco systeem) – 6 verplaatsbare/koppelbare tafels (200*100) – Geluidsinstallatie microfoon en boxen |
Auditorium | |
---|---|
Prijs | € 250 per dagdeel (Profit), € 125 per dagdeel (Non-Profit/gelieerde partij GR/DVO*) – Vrijgesteld van BTW |
Capaciteit | 46 stoelen |
Internet | Wifi |
Presentatiemiddelen | Presentatiescherm/tv met mogelijkheid tot digitaal vergaderen (Barco systeem) |
Archiefcafé (enkel te reserveren buiten kantoortijden na 16.00 uur)** | |
---|---|
Prijs | € 350 per dagdeel (Profit), € 175 per dagdeel (Non-Profit/gelieerde partij GR/DVO*) – Vrijgesteld van BTW |
Capaciteit | Diverse tafels en stoelen (schaalbaar naar aantal personen in overleg) |
Internet | Wifi |
Presentatiemiddelen | Geluidsinstallatie met microfoons |
*Non-profit organisaties zijn organisaties die worden gefinancierd door Rijk, provincie of gemeente en stichtingen zonder winstoogmerk. Beroepsverenigingen, zoals bijvoorbeeld die van architecten, notarissen en advocaten, beschouwt het Zeeuws Archief als profit organisaties.
**Openen en sluiten en begeleidingskosten Archiefcafé worden apart en in overleg gefactureerd.
Neem contact op over de mogelijkheden
Bel met 0118-678800 of klik op de mailknop.
Klik hier om ons te mailen